Ieškoti
  • juniorhandlerclub

Lietuvos vedlės- Splito parodose

2022m. Liepos 28-31 dienomis Splite, Kroatijoje vykusiose parodose pasirodė ir mūsų klubo narės jaunosios hendlerės. Austėja Šulcaitė keliavo tiesiai į Supreme Junior Handler konkursą, kaip Lietuvos atstovė, į finalą taip pat pateko puikiai visas dienas pasirodžiusi Aistė Mašidlauskaitė. Pirmąją dieną ji užėmė 2 vietą savo amžiaus grupėje, antrąją dieną buvo grupės nugalėtoja, trečiąją dieną 5 vietą, taip pat buvo 4 specializuotoje parodoje. Kotryna Žeimytė vieną iš dienų užėmė 5 vietą savo amžiaus grupėje.
20 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Šakių parodos rezultatai: 2022 rugpjūčio 20d. Jaunesnioji amžiaus grupė 1. Herkus Žalevičius 2. Saulė Navickaitė Vidurinioji amžiaus grupė 1. Simona Trijonytė 2. Elzė Kaminskaitė 3.