top of page
Ieškoti
  • Writer's picturejuniorhandlerclub

Lietuvos vedlės- Splito parodose

2022m. Liepos 28-31 dienomis Splite, Kroatijoje vykusiose parodose pasirodė ir mūsų klubo narės jaunosios hendlerės. Austėja Šulcaitė keliavo tiesiai į Supreme Junior Handler konkursą, kaip Lietuvos atstovė, į finalą taip pat pateko puikiai visas dienas pasirodžiusi Aistė Mašidlauskaitė. Pirmąją dieną ji užėmė 2 vietą savo amžiaus grupėje, antrąją dieną buvo grupės nugalėtoja, trečiąją dieną 5 vietą, taip pat buvo 4 specializuotoje parodoje. Kotryna Žeimytė vieną iš dienų užėmė 5 vietą savo amžiaus grupėje.
25 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

2023-07-22 Vidurinioji amžiaus grupė 1. Ksenija Kuznecova 2. Milda Lapinskaitė 3. Dominyka Baranauskaitė 4. Patricija Bielskytė Vyriausioji amžiaus grupė 1. Dija Maksimavičiūtė 2. Akvilė Kalesinskait

bottom of page