Ieškoti
  • juniorhandlerclub

Paskutinės parodos lauke! Palangos CACIB

2022-09-23

Jaunesnioji amžiaus grupė

1. Evelinas Butkutė

2. Aronas Mockus


Vidurinioji amžiaus grupė

1. Ieva Bložytė

2. Ralfs Kiršentals

3. Elzė Kaminskaitė

4. Simona Trijonytė

5. Aistė Mašidlauskaitė


Vyresnioji amžiaus grupė

1. Ralfs Montvids

2. Laura Kiminiūtė

3. Dija Maksimavičiūtė

4. Agnia Morozova

5. Upė Žalevičiūtė


Geriausias parodos vedlys – 1. Ralfs Montvids, 2. Ieva Bložytė, 3. Evelinas Butkutė


2022-09-24

Jauniausioji amžiaus grupė

1. Ditė Dobilaitė

2. Herkus Žalevičius

3. Evelinas Butkutė

4. Saulė Navickaitė

5. Aronas Mockus


Vidurinioji amžiaus grupė

1. Aistė Mašidlauskaitė

2. Kotryna Žeimytė

3. Mėta Rimeisytė

4. Kotryna Puodžiūnaitė

5. Ūla Archipovaitė


Vyriausioji amžiaus grupė

1. Vakarė Jurkuvėnaitė

2. Austėja Šulcaitė

3. Dija Maksimavičiūtė

4. Agnia Morozova

5. Janna Lindqvist


Geriausias parodos vedlys – 1. Vakarė Jurkuvėnaitė, 2. Ditė Dobilaitė, 3. Aistė Mašidlauskaitė


2022-09-25

Jauniausioji amžiaus grupė

1. Saulė Navickaitė

2. Aronas Mockus

3. Rusnė Sokolovaitė

4. Evelinas Butkutė

5. Gertautas Liubys


Vidurinioji amžiaus grupė

1. Ieva Bložytė

2. Kotryna Žeimytė

3. Alise Knovaltseva

4. Simona Trijonytė

5. Aistė Mašidlauskaitė


Vyriausioji amžiaus grupė

1. Austėja Šulcaitė

2. Agnia Morozova

3. Ralfs Montvids

4. Laura Kiminiūtė

5. Janna Lindqvist


Geriausias parodos vedlys – 1. Austėja Šulcaitė, 2. Saulė Navickaitė, 3. Ieva Bložytė


Nuotraukos: Entuziastas media ir Vytautas Žalevičius

Saulė Navickaitė jaunesnioji grupė 4 ir 1 vietos. 2 geriausias parodos vedlys 25d.

Ditė Dobilaitė jaunesnioji grupė 1 vieta ir 2 geriausias parodos vedlys 24d.

Aronas Mockus jaunesnoji grupė 2, 5, 2 vietos.

Herkus Žalevičius jaunesnioji grupė 2 vieta.

Ieva Bložytė viduriniojoje grupėje 1, 1 vietos ir 2 geriausias parodos vedlys 23d bei 3 geriausias parodos vedlys 25d.

Aistė Mašidlauskaitė viduriniojoje grupėje 5, 1, 5 vietos ir 3 geriausias parodos vedlys 24d.

Kotryna Žeimytė viduriniojoje grupėje 2 ir 2 vietos.

Simona Trijonytė viduriniojoje grupėje 4 ir 4 vietos.

Mėta Rimeišytė viduriniojoje grupėje 3 vieta.

Elzė Kaminskaitė viduriniojoje grupėje 3 vieta.

Austėja Šulcaitė vyriausioji grupė 2, 1 vietos ir geriausias parodos vedlys 25d.

Vakarė Jurkuvėnaitė 1 vieta ir geriausias parodos vedlys 24d.

Upė Žalevičiūtė vyriausioji amžiaus grupėje 5 vieta.

20 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

2022-10-01 Jaunesnioji amžiaus grupė 1. Herkus Žalevičius 2. Rusnė Sokolovaitė Vidurinioji amžiaus grupė 1. Ieva Bložytė 2. Simona Trijonytė 3. Ksenija Parfjonova 4. Patricija