top of page

Jaunųjų vedlių konkursų taškų skaičiavimo ir apdovanojimų taisyklės

Jaunųjų vedlių taškai skaičiuojami tik Lietuvos parodose, išskyrus WDS ir EDS parodas - jose skaičiuojamos finale užimtos prizinės vietos. Šiose parodose gauti taškai, kaip ir CACIB parodose, dauginami iš dviejų.

1.jpg

pirmąją vietą užėmusiam skiriami 5 taškai

2.jpg

antrąją vietą užėmusiam skiriami 4 taškai

3.jpg

trečiąją vietą užėmusiam skiriami 3 taškai

4.jpg

ketvirtąją vietą užėmusiam skiriami 2 taškai

5.jpg

penktąją vietą užėmusiam skiriamas 1 taškas

Kiekvienų metų gale, klubo nariai, norintys dalyvauti JVK metų geriausiųjų apdovanojimuose, privalo atsiųsti užpildytas taškų lenteles. Apie terminą, iki kurio laukiame užpildytų lentelių, klubo narius informuojame elektroniniu paštu, taip pat JVK tinklapyje bei Facebook paskyroje. 

Kasmet apdovanojame TOP 3 daugiausiai taškų surinkusius vedlius, kurie atstovauja Lietuvai prestižinėse šunų parodose.

1 vieta- Cruft's 

2 vieta- Pasaulio čempionatas

3 vieta- Europos čempionatas

*dėl TOP 3 varžosi tik viduriniosios ir vyresniosios grupių vedliai. Jei vedlys metų eigoje pereina iš jaunesniosios į viduriniąją amžiaus grupę, TOP'ui skaičiuojami tik viduriniosios grupės sukaupti taškai. Vedlys pretenduoja į tos grupės pažangiausio kategoriją, kurioje turi surinkęs daugiau taškų. 

Kviečiame nesikuklinti ir siųsti taškų lenteles VISIEMS klubo nariams. Apdovanojami ne tik TOP 3, bet ir savo amžiaus grupių pažangiausieji ir nominuoti vedliai. 

Primename, jog:

1. Norintys dalyvauti apdovanojimuose, turi būti sumokėję nario mokestį už tuos metus, už kuriuos siunčia taškų lentelę ;

2. Pretenduojantys į TOP 3 geriausius metų vedlius, privalo būti sudalyvavę įskaitiniame klubo seminare ;

bottom of page